Műszaki vizsgáztatás, eredetvizsgálat, szervíz

A Koroknai Autósiskola új debreceni telephelyén kulturált, megújult környezetben lehetőség nyílik járművek műszaki vizsgáztatására, eredetvizsgálatára, illetve javítására, szervizelésére is!

Új szolgáltatásunk keretében vállaljuk tachográfok illesztését, menetíró adatok kiolvasását!

Részletes információért az alábbi elérhetőségeken lehet érdeklődni:
Tel.:+36 70 397 0555 ; +36-70-317-0347
E-mail: muszak@koroknaiautosiskola.hu

Megközelíthetőség:
4031 Debrecen, Harsona utca 67.

A műszaki vizsgához szükséges okmányok a forgalmi engedélyen kívül:

Magánszemély esetén:

-ha a tulajdonos hozza, akkor személyi igazolvány

-ha nem a tulajdonos hozza, akkor két tanúval ellátott eredeti meghatalmazás

Jogi személy esetén:

-ha a tulajdonos hozza, akkor cégkivonat/alapító okirat és aláírási címpéldány

-ha nem a tulajdonos hozza, akkor cégkivonat/alapító okirat, aláírási címpéldány és egy cégbélyegzővel ellátott eredeti meghatalmazás

Ha a jármű rendelkezik menetíró(tachográf) készülékkel, hidraulikus emelő berendezéssel, külső áramforrás csatlakozóval, akkor ezen berendezések érvényes dokumentumai is szükségesek.

Meghatalmazás minta-magánszemély

Meghatalmazás minta-jogi személy

Ezért jár jól, ha a szakértelmet választja!

• Motorkerékpártól az autóbuszig
    Komplex szolgáltatásunk egy helyen elérhető. Bármilyen járműtípus karbantartását nyugodt szívvel ránk bízhatja.
  • 30 éves szakértelem
    Öreg rókának számítunk a szakmában. Sok meglepetés nem ér minket a gépjárművekkel kapcsolatban. Szakértelmünk több száz autón edződött.
  • Elkötelezett a minőség mellett
    Félkész vagy majdnem jó munkát nem adunk ki a kezünkből. A minőségi munkát garantáljuk megbízóink felé.
  • Korszerű munkakörnyezet, modern eszközök
    Lépést tartva a technológia újdonságaival, számítógéppel vezérelt eszközöket vetünk be a hatékonyság érdekében.

Tartjuk a határidőket
Tudjuk, hogy az idő mindenkinek fontos. Autóra sokat várakozni a legrosszabb. Gyors, pontos munkát végzünk, így mindenki jól jár.

Komplex szolgáltatás, minden egy helyen

• Szervizelés, javítás
    Márkafüggetlen szerviz tevékenységünk során kötelező vagy eseti jellegű szervizelést, javítást végzünk.
  • Rendszeres karbantartás
    Céges flotta karbantartása vagy a vállalati autó rendszeres felülvizsgálata. Ad hoc javítgatás helyett válassza inkább a rendszeres szakmai felügyeletet!
  • Műszaki vizsgára való felkészítés
    Célzott felkészítés meglepetések nélkül. Mielőtt autója műszaki vizsgára megy célszerű megnézni, hogy megfelel-e a követelményeknek.
  • Műszaki vizsgáztatás
    Bármilyen típusú gépjármű műszaki vizsgáztatása, gyors és időtakarékos megoldással, telephelyünkön.
  • Eredetiségvizsgálat
    A gépjármű adásvétele során kötelező az eredetiségvizsgálat, melyet erre kijelölt vizsgaállomásokon lehet megtenni. Szívesen segítünk magánszemélyeknek, cégeknek egyaránt.
  • Tachográf illesztés, menetíró adatok kiolvasása
    A járműbe szerelt mérőeszköz pontatlan működése, az időszakos kötelező illesztés esetén állunk ügyfeleink rendelkezésére.

Mely gépjárművek esetén számíthat szakértelmünkre?

Személygépjárművek, tehergépjárművek, pótkocsik, autóbuszok, motorkerékpárok

• Lézeres futómű-beállítás, javítás a gumiabroncsok védelméért.
  • Ózonos klíma vagy járműtisztítás a higiénikus utazásért.
  • Műszeres diagnosztika a célzott hibafeltárásért.

Kiknek ajánljuk szolgáltatásainkat?

• Szállítmányozó, fuvarozó cégeknek.
  • Személyszállítással foglalkozó vállalatok
  • Motortulajdonosok
  • Gépjármű tulajdonosok számára.

Legyen Ön is tudatos a gépjárművek fenntartásával kapcsolatban! Járjon egy lépéssel a meghibásodás előtt! Előzze meg a műszaki problémákat!

Válassza a szakértő karbantartást!

Információ, bejelentkezés:
Tel.:+36 70 397 0555 ; +36-70-317-0347
e-mail: muszak@koroknaiautosiskola.hu
Megközelíthetőség:
4031 Debrecen, Harsona utca 67.

Jelentkezés műszaki vizsgára

Kattintson a kis naptár ikonra a legördülő naptár megjelenítéséhez, majd válassza ki az időpontot.

Gépjármű adatai