Szél László

Bemutatkozás, mióta vagy a cégnél, miket oktatsz?
Szél László szakoktató vagyok, 2014 óta dolgozom a Koroknai autósiskolánál B-kategóriás oktatóként.

Kialakítani a tanulók megfelelő közlekedési látasmódját, a folyamatos előregondolkodást, ami nélkülözhetetlen a biztonságos közlekedéshez.

Türelem! 🙂

Egyszer egy kislány kanyarodás előtt, „én ezt nem tudom” felkiáltással elengedte a kormányt, és eltakarta a szemeit. Akkor hirtelen nem volt annyira vicces! 🙂

Alapvetően elég nyugodt pali vagyok, de természetesen ez sem mindig elegendő ahhoz hogy teljesen nyugodt legyen egy tanuló. Viszont megfelelő felkészülés után, magabiztosabbak a tanulók.

Remek kollégáim vannak, egy jó munkahelyi légkör, és nagyszerű körülmények vesznek körül.

Saját telephely, ami egyben vizsga indulási helyszín is, minden kategóriában indulnak képzések, és modern géppark.

Nagy szerelmem a rally, igaz csak nézőként veszek részt versenyeken a barátaimmal. A horgászat is hobbim, sajnos ritkán van időm ücsörögni a tóparton.

A párhuzamos parkolás hátramenetben az a manőver, ami néha még a rutinosabb sofőröknek is gondot okoz. Erre kiemelt figyelmet fordítok.

Milyen gépjárművön oktatsz?

Kia Soul 1.6 benzin