RoadCams kamerarendszer

Miért jó a RoadCams kamerarendszer?

• Mostantól a diákok hazavihetik magukkal az autóvezetési óra teljes anyagát, hogy a szüleikkel megbeszélhessék azt.
  • Mostantól a szülők nyomon követhetik, hogy gyerekeik mennyit fejlődtek az autóvezetési órák során, és azokra a területekre összpontosíthatnak, amelyek fejlesztésre szorulnak.
  • Mostantól az autósiskolák vezetői értékelhetik saját oktatóikat.
  • „Olyan mintha ott lennél…. anélkül, hogy valóban ott lennél.”
  • A gyakorlati órák dokumentáltak lesznek. Az órán történteket a tanulók, akár a saját pendrive-ukon haza vihetik.
  • A beépített G- szenzor által kirajzolt grafikon segítségével a környezettudatos vezetés (ECO-DRIVING) könnyebben tanítható.

A rendszer lehetőséget nyújt arra, hogy oktatás közben is rekonstruálni lehessen a közlekedési szituációkat, csak egy a járműben lévő LCD kijelző vagy laptop kell hozzá. Integrált gyorsulásmérő (G-szenzor), mely rögzíti a gyorsulást, a lassulást, illetve kép- és hangfelvételt készít egy esetleges hirtelen behatás előtti eseményről.