ISO

Minőségirányítási rendszerMinőségirányítási rendszer – MSZ EN ISO 9001:2009

A minőség és a megbízhatóság a világpiacon valamennyi szervezet számára létfontosságú kérdés.

A szabvány a szervezet általános működési modelljét írja le, azokat az általános követelményeket, amelyek teljesítése az iskola sikeres (gazdaságos és a vevő bizalmát elnyerő) működéséhez szükséges.

Előnyei:

• megfelel a hazai és a meghivatkozott nemzetközi normáknak
  • elkötelezett a vevői igények és a jogszabályi követelmények teljesítése érdekében
  • rendszeresen – bevonva az érintett munkatársakat – rendszerszemlélettel vizsgálja felül és fejleszti az iskola működését, tevékenységének hatásosságát

Iskolánk az MSZ EN ISO 9001:2009 minőségirányítási rendszer tanúsítványával rendelkezik, mellyel szeretnénk biztosítani partnereink felé, hogy a Koroknai Autósiskola elkötelezett a minőség folyamatos javítása iránt.

A tanúsítvány megtekintéséhez KLIKKELJEN IDE!